4 yıl önce

LOL Surprise! | Winter Disco LOL Şeffaf Saçlı Mucize Bebek Winter Disco Oyuncağı Bidünya Oyuncak

OyunHamuruTV
LOL Surprise! | Winter Disco LOL Şeffaf Saçlı Mucize Bebek Winter Disco Oyuncağı Bidünya Oyuncak
Arkadaşlar, LOL winter disco bebeğini beğendiniz mi? Yorumlara yazınız! #LOLSurprise #CollectLOL
LOL Surprise Toy Subscription Box Opening "Winter Disco" Doll Surprises | Bidünya oyuncak
Today we are opening the LOL Surprise toy subscription box, Winter Disco theme. Thank you so much! This subscription box comes Sally. It includes lots of LOL Surprise products including clothing, accessories, dolls, etc. Watch the to see what we got in this LOL Surprise box. #lolsurprise #lolsurprisewinterdisco #lolsurprisesubscriptionbox
The #LOLSurprise Winter Disco movie is only #Bidünyaoyuncaklol
Gül Abla and Buse are stuck inside their house during a snowstorm with no lights or internet! So, Buse and Gül Abla tells a story that takes us into the world of #LOLSurprise, where everyone is preparing for the coolest party ever: The Winter Disco! When Midnight is the only B.B. not invited to perform at The Chalet, she embarks on a journey to sabotage the party, and change the #WinterDisco forever!
Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat