Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
3 yıl önce

İPEK YILDIRIM | DÜNYA VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONU #KADINCA

EfLÂtun Tv
EfLÂtun Tv
efLÂtunTV Kanalına Abone Ol


#ipekyildirim #pelincini #kadinca

Mersin, 9 Eylül 1993 doğumlu İpek Yıldırım, 2015’te Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu, 2017’de ise Dünya Güzellik Fitness ve Fashion Yarışması’nın birincisi olan İpek Yıldırım ile kadınların fitness’a yaklaşımı ve bu sporun ona kattıkları hakkında konuştuk. Kadınların hem kaslı hem de feminen olabileceğini vurgulayan sporcu başarıları ile Türkiye’de önyargıların yıkılmasında büyük rol oynuyor.
"Fitness'la 2013'te antrenörüm Barış Okan Belovacıklı ile tanıştım. Daha önce Latin dansları, modern dans ve bale yapıyordum. Sonrasında tenise de başladım. Fakat kendimi en iyi hissettiğim spor fitness oldu. Hiperaktif bir insanım ama fitness ile enerjimi yönlendirebiliyorum."
"Bu spora, 'Neden fitness dalında dünyada tanınmış Türk kadın sporcularımız yok' diyerek başladım. Bizim kadınlarımız da fazlası ile iradeli, güçlü ve güzel. Her kaslı kadın erkeksi olmayabilir. Ama ülkemizde çok fazla önyargı var."
"Spor/şık bir stil tercih ediyorum. Sporcuların çoğu zaman tayt ya da eşofman giydiğini düşünürler ama aslında kazandığım yarışmadan dolayı her zaman star gibi olmak zorundayım."
İlginizi Çekebilecek Diğer Videolar:
BARIŞ OKAN BELOVACIKLI:

OĞUZHAN UĞUR:

YEŞİM SALKIM:

GÖKHAN ÇINAR:

MELİS İŞİTEN:

YEŞİM SALKIM:


İletişim: merve@tnyapim.com.tr


=====================================================

Eflâtun TV - Resmi Hesapları

TN YAPIM -
Instagram -

=====================================================

Eflâtun Tv Hakkında
TN Yapım sinema filmleri çeken bir yapım şirketidir. Şirketimiz faaliyet alanlarına Youtube gibi aktif ve dinamik bir mecrayı da katarak yeni nesil televizyonculuğu Eflatun Tv’de yaşatmayı hedefler.

Eflatun Tv’de hafta içi her gün bir yeni video ile karşınızda olacağız. İçeriklerimizi 7’den 70’e herkese ulaşabilecek, evrensel, kadın ve erkeğin eşit seviyede ilgilenebileceği canlı ve hızlı formatlardan oluşturuyoruz. Moda, Sinema, Spor, Eğlence ve Müzik kategorilerimiz ile profesyonel teknik ekibimiz ve nitelikli prodüksiyon çapımızla Youtube Türkiye’nin öne çıkan kanallarından biri olmaya adayız.

Sizler de güvendiğiniz Youtube projelerinizin kanalımızda yayınlanmasını istiyorsanız proje dosyalarınızı bize ulaştırabilirsiniz.

İletişim için: merve@tnyapim.com.tr
=====================================================

Kanala Abone Olmayı Unutmayın!

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat