Bir Zamanlar Çukurova 36. son bölüm izle: Fekeli öldü mü? (Bir Zamanlar Çukurova 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

4 yıl önce
Bir Zamanlar Çukurova 36. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Böylece merakla beklenen 2. sezon başladı. Heyecanın dorukta olduğu dizi merak ettiren final sahnesi ile sona erdi. Yılmaz, Hünkar'dan hesap sorarken arayı giren babası Fekeli vuruldu. Hemen acile kaldırılan Fekeli öldü mü merak ediliyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tamamı...
Atv'nin izlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonu ilk bölümü dün akşam ekrana geldi. Dizide heyecan fırtınası kaldığı yerden devam ediyor. Yılmaz, Hünkar'dan Züleyha ile ilgili söylediği yalanların hesabını soruyor. Tam onu öldürmek için silahını çıkardığı zaman babası Fekeli araya giriyor. Fakat o hendamede ateşlenen silah ile Fekeli karnından vuruluyor. Acile kaldırılan Fekeli'nin durumu merak konusu. Fekeli öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Bir Zamanlar Çukurova 2. sezonu 1.

https://www.haberler.com/bir-zamanlar-cukurova-36-son-bolum-izle-fekeli-12443747-haberi/

Önerilen