3 yıl önce

Slovan Bratislava – Beşiktaş maçının ardından - Beşiktaşlı futbolcu Atiba Hutchinson - BRATİSLAVA

beyazgazete
beyazgazete
- Beşiktaşlı futbolcu Atiba Hutchinson'ın konuşmasıSlovan Bratislava – Beşiktaş maçının ardından - Beşiktaşlı futbolcu Atiba Hutchinson: - ''Maçın ikinci devresinde dikkatsiz davrandığımız için hata yaptık, bu durumu değerlendiren rakip bizi cezalandırdı''BRATİSLAVA (AA) - Beşiktaş Futbol Takımı’nın orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, UEFA Avrupa Ligi K Grubu'nda 4 - 2 mağlup oldukları Slovan Bratislava maçında yaptıkları hatalar nedeniyle rakibin kendilerini cezalandırdığını söyledi.

Hutchinson, maç sonu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, daha iyi bir sonuç almak için Slovakya’ya geldiklerini belirterek, ilk yarıda iyi bir oyun sergilediklerini, öne de geçtiklerini ancak ikinci yarıya biraz daha yavaş başladıklarını ifade etti.
Maçın ikinci devresinde dikkatsiz davrandıkları için hata yaptıklarını dile getiren Hutchinson, “Bu durumu değerlendiren rakip bizi cezalandırdı. Daha konsantre olmamız ve odaklanmamız gerekiyor.” dedi.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/slovan-bratislava-besiktas-macinin-ardindan-besiktasli-futbolcu-atiba-hutchinson-bratislava-754399.html

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat