3 yıl önce

Gerçek Hayatta PUBG Uçağından ADAYA ATLADIM!✈️(15.000 Feet)

Emre Durmuş
Emre Durmuş
Merhaba arkadaşlar ben Emre Durmuş, Gerçek Hayatta PUBG Uçağından ADAYA ATLADIM!✈️(15.000 Feet) hayatımın en heyecanlı, korku dolu anı uçaktan atladığım (Skydiving) videoyu sizinle paylaşmak istiyorum. Benim için unutulmaz muhteşem bir deneyim olmakla beraber en korktuğum anlardan birisiydi. Hawaii adalarının üzerinde yaklaşık 4500 metre yüksekten masmavi turkuaz denizine doğru boşluğa atlamanın verdiği adranalini, korku dolu anları dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Umarım videoyu izlerken siz de keyif alırsınız. SKYDIVING!

Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_
Patreon hesabım: https://www.patreon.com/emredurmus

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): https://goo.gl/sY746U
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) emredurmus@creator.st

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)

(aksiyon, abd, uçmak, korku)

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat