EDİS Evimize Geldi!! Yeni Erkek Oyuncak Bebeğimiz Our Generation Bebek Sürprizi! Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
EDİS Evimize Geldi!! Yeni Erkek Oyuncak Bebeğimiz Our Generation Bebek Sürprizi! Bidünya Oyuncak
Herkese merhabalar. Geçen gün yapmış olduğum dev Isabel Abbey alışverişinde aldığım Gabe isimli Our Generation markasının yepyeni erkek oyuncak bebeğini bugün sizlerle tanıştırdım. Onu kutusundan çıkardım ona ismini verdim. İsmi Edis oldu siz neler düşünüyorsunuz? Edis ismi ona yakışmış mı? Edis Kıvanç'ın küçük erkek kardeşi yani tıp öğrencisi hamsi Kıvanç ile kardeşler zaten çok benziyorlar. Aynı zamanda Our Generation markalı Isabel Abbey'den almış olduğum Retro Cafe ve bayramlık kıyafeti de sizlere tanıttım. Bayramlık kıyafet hangi kız Our Generation bebeğimizin olsun? Yorumlara yazmayı unutmayın. ile ilgili düşüncelerinizi bekliyoruz herkese iyi seyirler :)

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.

Sizde abone olup, ailemize katılın


İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM!

Önerilen