360 gradë - Julian Deda: Zgjedhjet në 30 qershor nuk do të bëhen

  • 5 years ago
#rtvora #360grade
Ndiqni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/HYbaMA7K6MQ

Aktori Julian Deda i ftuar në emisionin ?360 Gradë? në RTV Ora u shpreh se duke i besuar kauzës së opozitës, zgjedhjet në 30 qershor nuk do të zhvillohen.

Zheji: Do të ketë zgjedhje politike, apo do ketë zgjidhje me 2 qershor?

Deda: Unë e di çfarë do të ndodhë. Nuk do të ketë zgjedhje në 30 qershor. Ju jeni në pritje.

Myftaraj: Po ta dije e thoshe në apartamentin 2XL nuke thoshe këtu.

Deda: E kam thënë unë.

Zheji: Këtu Zoti Jul është si anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së.

Deda: Unë besoj tek kauza dhe e di se çfarë do të ndodhë.
Për më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/debati-ne-360-grade-konspiracion-apo-kapitullim

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz

Recommended