Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
2 yıl önce|18 görüntülenme

Vali Funda Kocabıyık, şehit aileleri ve gazilerle iftar yaptı - UŞAK

beyazgazete
beyazgazete
- Davetlilerden genel görüntü - Uşak Valisi Funda Kocabıyık'ın gelişi - Kur'an - ı Kerim tilaveti - Uşak Valisi Funda Kocabıyık'ın konuşmalarıVali Funda Kocabıyık, şehit aileleri ve gazilerle iftar yaptıUŞAK (AA) - Uşak Valisi Funda Kocabıyık, iftar programında şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.Özel bir düğün salonunda düzenlenen iftar öncesi konuşma yapan Kocabıyık ramazan ayının manevi atmosferinde bir iftar sofrasında şehit aileleriyle buluşmaktan büyük onur duyduğunu ifade etti.
Türk milletinin bin yıldır Anadolu'da adalet, kardeşlik, huzur ve güvenliği tesis etmek için mücadele ettiğini ifade eden Kocabıyık,"Hakka bağlı hürriyeti kendimize şiar edinmiş necip bir millet olarak kültürümüz, gelenek ve göreneklerimizle bu topraklarda medeniyet kurduk. Çok şükür, ay yıldızlı al bayrağımızın gölgesinde bağımsız bir şekilde nefes alıyoruz. Gök kubbede yankılanan ezan seslerini duyabiliyoruz. Çocuklarımız neşeyle güle oynaya sokaklarımızı şenlendiriyor, vatandaşımız kafasını yastığa koyunca rahatça uyuyabiliyor. Bütün bu güzel ve hayırlı işler şehitlerimiz sayesindedir. Gazilerimizin fedakârlıkları sayesindedir. Allah onlardan razı olsun. Şehit ve gazilerimizin hiçbir zaman hakkını ödeyemeyiz. Kahramanlarınıza minnettarız. Onları hiçbir zaman unutmayacağız ve de unutturmayacağız." dedi.
İftar programına Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Cumhuriyet Başsavcısı Bünyami Korkmaz, Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, protokol üyeleri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.


http://beyazgazete.com/video/webtv/guncel-1/vali-funda-kocabiyik-sehit-aileleri-ve-gazilerle-iftar-yapti-usak-708740.html

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat