EYVAH SLİME SUNU SİLDİM! SQUİSHY ALTINDAN NE ÇIKARSA BUBBLY SLİME YAPIMI Bidünya Oyuncak

  • 5 yıl önce
EYVAH SLİME SUNU SİLDİM! SQUİSHY ALTINDAN NE ÇIKARSA BUBBLY SLİME YAPIMI Bidünya Oyuncak #squishy #collection #slime # fail #şaka
Skuşiler altına kağıt koyduk. Squishy altından ne çıkarsa slime yapabilmek için skuşilerden lol bebek boyalı kız spletter ile birlikte squishy seçip altından çıkan malzemeler ile slieme yapmayı denedik. nun çekimi sırasında talihsiz bir olay nun giriş bölümünü yanlışlıkla silinmiş olması biraz komik ve şaka gibi oldu!!. Umarım beni bu hatadan dolayı affedersiniz:) Sonuç olarak muhteşem bubly slime oldu. Fail slime olduğu durumlarda oldu extra malzeme ekleyerek ve sıcak yada ılık su banyosu ile slime tam bir bubly slime oldu.
Squishy 'den Ne Çıkarsa Slime Challenge, Eğlenceli ve komik bir oyun oldu.

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

She thanks the hundreds of parents and fans that write to her daily for their sweet kind messages. Creating s is a pleasure for Bidünya Oyuncak, but it brings her even more joy to know they are being enjoyed by her fans. Please enjoy exploring her website and thank you so much for all of your love and support.

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet:
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube
◕‿◕
İzlediğiniz için teşekkür ederim.

Kevin MacLeod sanatçısının Fluffing a Duck adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (...) altında lisanslıdır.
Kaynak: ...
Sanatçı:

Önerilen