LOL HAİR GOLAS SURPRİZ KOLEKSİYONLUK SAÇLI BEBEK15 SÜRPRİZLİ SAÇ SPREY VE 5 SÜRPRİZLİ LİL

  • 5 yıl önce
LOL Hair Goals Sürpriz Saçlı Bebekler 15 Sürprizli Sprey ve LOL Minikler 5 Sürpriz Bidünya Oyuncak

MGA LOL Hair Goals Sürpriz Saçlı Bebekler 15 Sürprizli Saç Sprey ve LOL Minikler 5 Sürpriz Makeover Serisi. LOL Makeover series, yani lol make up seri yepyeni lol bebekler Türkiye de ilk ful case tam dolu lol bebek kutusu ful box açacağız. Lol hair goals serisinde 12 değişik bebek var. LOL surprise Lils renk değiştirebilen oyuncaklar açıyoruz ve American girl Ekin Doğa bebeğimle challenge yapıyoruz. LOL Surprise Hair Goals Lils Makeover Series LOL Bebek LOL Sürpriz Saç Spreyi ile Havalı Saçlar. LOL spreyi şeklindeki oyuncaktan çıkan LOL Pets ve havalı saçlara sahip olan LOL oyuncakları ile birlikte makyaj yapabiliyoruz. Gül abla ile birlikte LOL sürpriz saçlar yeni bölümümüzde iyi eğlenceler diliyoruz.
Gül abla ile birlikte LOL oyuncaklarından LOL sürpriz saçlar ve LOL mini pets ve lol mini bebekler yani lol minikler açıyoruz. Saçları simli ultra nadir LOL bebek arıyoruz. 15 sürpriz Yeni L.O.L. Surpise Makeover serisinden ve 5 sürprizli LOL Surprise Lils paketinden bakalım hangi sürpriz oyuncak çıkıyor? Türkiye de ilk dolu paket açıyoruz. Anketimize katılıp oy kullanın.
Giant Hair Spray of LOL Surprise Blind Bags! Big Sister Hair Goals Makeover Series Dolls
Are you ready for the makeover Series LOL Surprise dolls? These big sisters have real hair that you can style and play with. LOL Surprise was super sweet to send me this giant hair spray can that has surprise blind bags inside. Which dolls will we find? We can see them change color in water!! Wow. Thank you again GPTürkiye and MGA!!! #hairgoals

Haydi ailemize katıl:

Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

Diğer kanallarım:
Bidünya Minik Lezzet: https:/www.youtube.com/channel/UC5bUlng0-DEHFaKRAZ3YWVA
BuseÖzdil:

LOL Bebek Sürprizleri:
Bellista:
Poyraz Eser tv:
İnstagram: Bidünyaoyuncakyoutube

◕‿◕

Önerilen