5 yıl önce

Bir Aşk İki Hayat Fragman - Yakında Sinemalarda!

MEDYAPIM
MEDYAPIM
Med Yapım Resmi Dailymotion Kanalı: https://www.dailymotion.com/MEDYAPIM

TÜRKİYE’NİN YENİ ÇİFTİ ENGİN AKYÜREK VE BERGÜZAR KOREL,
İLK KEZ ‘BİR AŞK İKİ HAYAT’ FİLMİNDE BULUŞTU!

Çok konuşulan, başarılı dizi ve filmlere imza atan Med Yapım ve Ay Yapım, yepyeni bir filmle geliyor…

Başarılı oyuncular Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, "Bir Aşk İki Hayat’ için bir araya geldi. Yönetmenliğini ‘Delibal’, ‘Medcezir’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ gibi başarılı yapımlara imza atan yönetmen Ali Bilgin’in üstlendiği filmin sinemaseverleri derinden etkileyecek çarpıcı senaryosu ise geçtiğimiz yıl sona eren, Emmy ödüllü ilk Türk dizisi ‘Kara Sevda’nın da senaryosunu kaleme alan Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’a ait.

Filmde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’e İpek Bilgin, Merve Dizdar, Osman Sonant, Serhat Parıl gibi usta ve genç oyuncular eşlik ediyor. Akyürek’in yönetmen Umut, Korel’in ise mimar Deniz karakterine hayat verdiği ‘Bir Aşk İki Hayat’ta gündelik hayatta yaptığımız anlık seçimlerin yaşamımızı sonsuza kadar nasıl değiştirdiği gözler önüne serilecek. Umut’un bir akşam iki seçenek arasında kalması sonucu verdiği kararlardan biri karşısına Deniz’i ve aşkı çıkarırken, diğeri ise onu uçuruma doğru sürükleyecek. Umut ve Deniz’in karşılaşmaları sonucu kaderlerinin de sonsuza kadar değişeceği film, hayatın sonsuz ihtimallerle dolu olduğunu gösterecek.

Farklı ve dikkat çekici kurgusuyla izleyiciyi dünyasına davet edecek ‘Bir Aşk İki Hayat’, 2019’un ilk yarısında sinemaseverlerle buluşacak.

#BirAşkİkiHayat #BergüzarKorel #EnginAkyürek