Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
4 yıl önce

Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası - MERSİN

beyazgazete
beyazgazete
- Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası - Türkiye büyük erkekler ferdi boks şampiyonası için seremoni yapılmasından görüntü - Başlama gongu ile maçların başlamasından görüntü - Boks karşılaşmalarından görüntü - Galip gelen sporcunun ilan edilmesi görüntüsü - Yapılan maçlardan görüntü - Boks Milli Takım sözleşmeli hocası Kübalı Reimundo Zamara Nunez ile yapılan röportaj - Kübalı hocanın maçları izlemesinden görüntüBüyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası - 24 ilden 95 sporcunun katıldığı 2. Grup müsabakaları, Mersin 'de başladı - Boks Milli Takımı Başantrenörü Reymundo Zamora Nunez:"Hem dünyada, hem Avrupa’da ve hem de Türkiye’de son yıllarda iyi boksörler ortaya çıktı. Biz daha iyilerini gün yüzüne çıkartmak için çalışacağız"MERSİN (AA) - Türkiye Boks Federasyonunca düzenlenen Büyük Erkekler Türkiye Boks Şampiyonası 2. Grup müsabakaları, Mersin 'de başladı.
Erdemli ilçesinde düzenlenen şampiyonaya 24 ilden 95 sporcu katılırken, toplamda 12 hakem görev aldı.Şampiyonada, 3 Kasım'daki finallerin ardından ilk 4'e giren sporcular, kasım ayında yapılacak olan Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak.Dereceye giren sporcuların milli takıma da seçileceği şampiyonayı, Boks Milli Takımı Başantrenörü Reymundo Zamora Nunez de izledi.Nunez, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye’de iyi boksörlerin bulunduğunu belirterek, bu sporcuların keşfedilmesi için karşılaşmaları yakından takip ettiklerini söyledi.

Milli takımın, şampiyonadaki sporculardan oluşturulacağını vurgulayan Nunez, şöyle konuştu:"Gruplarda yapılan tüm maçları izleyip fikir edineceğim ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları öncesi milli takıma çağrılabilecek sporcuları belirleyeceğim. Hem dünyada, hem Avrupa’da ve hem de Türkiye’de son yıllarda iyi boksörler ortaya çıktı. Biz daha iyilerini gün yüzüne çıkartmak için çalışacağız."

http://beyazgazete.com/video/webtv/spor-4/buyuk-erkekler-turkiye-boks-sampiyonasi-mersin-616519.html

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat