Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
4 yıl önce

Elif 593.Bölüm Fragmanı

Kanal 7
Kanal 7
Elif’te bu bölüm Elif’in Reyhan’la samimi olmasını istemeyen Tarık, göz dağı vermek için Reyhan’ın kaza yapmasını sağlar. Kazanın arkasında Tarık’ın olduğunu öğrenen Elif ise ne yapacağını bilemez.

Elif’le birlikte okul alışverişi için dışarı çıkan Reyhan kaza yapar. Elif ise olayın şokunu yaşarken etraftakilerin yardımıyla Reyhan’ın hastaneye götürür. Acilen ameliyata alınan Reyhan’ın durumu çok ciddidir. Reyhan’ın başına gelenleri öğrenen Kerem soluğu hastanede alır. Kerem’in konağa haber vermesiyle Macide ve Yıldız da yola çıkar. Tüm olanların sorumlusu olan Tarık ise Elif’i tek bulduğu bir anda onu tehdit eder ve bu kazanın sorumlusunun kendisi olduğunu söyler. Tarık’ın karşısında ne yapacağını bilemeyen Elif iyice köşeye sıkışır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul