Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
4 yıl önce

Elif 580.Bölüm Fragmanı

Kanal 7
Kanal 7
Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’te bu bölüm Parla, Reyhan’ın konağa gelmesine çok bozulur. Tam Kerem’i bu konuda uyaracakken Kerem’in sert tepkisi ile karşılaşır.

Kerem ile birlikte konağa gelen Reyhan, Parla’nın sinirlerini bozar ama istediği gibi tepki vermekten çekinir. Çünkü Kerem, Reyhan’ı herkese karşı korur. Ancak Reyhan’ın soğuk tavrını bir türlü anlamlandıramaz. Tarık şirkette gizemli işler çevirirken, Rana bu durumdan şüphelenir. Rana, ukala tavrını Yunus’a karşı da takınır ancak Yunus, Rana’ya haddini bildirir. Bunun üzerine Rana, Yunus’u kendine karşı bir tehdit olarak görür. Macide ise Elif’in kim olduğu öğrenmek için ailesi hakkında Elif’e bazı sorular sorar. Tarık’ın Elif’e karşı öfkesi dinmemiştir. Tarık, Elif’e zarar mı verecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul