Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
4 yıl önce

Elif 587.Bölüm Fragmanı

Kanal 7
Kanal 7
Elif’te bu bölüm Reyhan Vildan yüzünden hırsızlıkla suçlanır. Onun suçsuz olduğuna ise bir tek Kerem inanmaktadır. Öte yandan Elif konakta baygın bir halde bulunur. Elif’i bu hale kimin getirdiği ise merak konusu olur.

Vildan’ın planı işe yarar ve Reyhan hırsızlıkla suçlanır. Reyhan ise suçsuz olduğunu Hümeyra’ya açıklayamaz bir türlü ve suçlamalara daha fazla dayanamayıp bavulunu alıp konağı terk eder. Kerem’in hırsızlık yapacağına asla inanmadığı Reyhan, gidecek yeri olmadan çaresiz halde parklarda dolaşır. Elif’in yokluğu ise sonunda fark edilir. Elif ise konağın bir köşesinde baygın halde yatmaktadır. Onun bu hali konakta telaşa neden olur. Öte yandan Tarık olanları fırsat bilip Hümeyra’yı kışkırtmaya devam eder. Elif’i de Reyhan’ı da konaktan tamamen uzaklaştırılmasının iyi olacağını söyler. Onunla aynı fikirde olan Hümeyra annesi Macide’yi bu konuda ikna edebilecek midir?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul