Edinson Cavani Red Card vs Chile 2015 - Chile vs Uruguay Copa America 2015 HD
  • 6 years ago
Jogtalan kiállítás, balhé, chilei továbbjutás

A Copa América első negyeddöntőjében a házigazda chileiek némi bírói segédlettel verték 1-0- Uruguay-t. A 63. percben Edinson Cavanit kiállították, pedig nem csinált semmit, sőt az uruguay-i Gonzalo Jara fogdosta a támadó fenekét. A győztes gólt Mauricio Isla lőtte a 81. percben. A hajrában tovább fogyatkoztak a vendégek, majd volt egy kis balhé is.
Chile jutott elsőként a legjobb négy közé a Copa Américán. Az említésre méltó dolgok a második félidőben történtek. A 63. percben Gonzalo Jara fogdosta Edinson Cavani fenekét, majd a chilei érthetetlen módon elvágódott a gyepen, a bíró megette az alakítást és kiállította a támadót.

A továbbjutás a 81. percben dőlt el, amikor Isla kilőtte a bal alsót. Nem sokkal később Uruguay kilenc főre fogyatkozott, Jorge Fucile mehetett zuhanyozni egy durva szabálytalanság után.

Chile a mai Bolívia-Peru párharc győztesével játszik az elődöntőben.

The title of this blog sounds too bizarre to be true but this honestly happened during last night’s Copa America quarter final between Chile and Uruguay.

PSG & Uruguay striker Edinson Cavani was sent off early in the second half after flicking out at Gonzalo Jara during the 1-0 Chile win.

Playing despite his father allegedly killing someone whilst drink driving earlier this week, Jara added more misery to Edinson Cavani’s week by cheekily sticking a finger in his bum.

The 28 year old striker reacted how any of us would act in that situation – hitting the opponent in order to remove his finger.

However, that was all the referee saw and duly showed Cavani a second yellow card. Awful foul play from the Chilean defender who, after sexually assaulting the PSG striker, was barely touched. Watch the video here.