Németh Krisztián győztes gólja a Philadelphia Union ellen HD
  • 6 years ago
Németh Krisztián 94. percben szerzett góljával győzött 3-2-re a Sporting Kansas City a Philadelphia Union ellen az észak-amerikai profi bajnokságban. A magyar támadó egy pontrúgás után sodorta a hálóba a labdát, a lefújás után pedig úgy értékelt, minden futballista álma, hogy ilyen pillanatban találjon be.

Sporting Kansas City drámai körülmények között nyerte meg 3-2-re a Philadelphia Union elleni bajnokit hazai pályán. A vendégek a 90. percben még vezettek, de a világoskék mezesek a ráadásban előbb egyenlítettek, majd Németh Krisztián találatával a győzelmet is kiharcolták.

Honfitársunk egy oldalról érkező, megcsúszott labdát sodort a hálóba 6-7 méterről. (Egyébként az egyenlítésben is komoly érdemei voltak, hiszen mozgásával alaposan megzavarta a kapust és a védőt is.)