Thailand Stars vs Liverpool 0-4 | FULL English Highlights - Friendly match 2015
  • 6 years ago
Bogdán kezdőként debütált, gálázott a Liverpool
Megnyerte első nyári felkészülési mérkőzését az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool, Bogdán Ádám együttese a thaiföldi All-Star-csapatot győzte le 4–0-ra.

A nyári átigazolási időszakban érkező magyar kapus kezdőként lépett pályára az összecsapáson, sok dolga pedig nem akadt a neki jutó félidő során, egyszer kapujából kifutva kellett mentenie, ezt pedig gond nélkül megtette.
Csapata már a harmadik percben vezetést szerzett Lazar Markovics révén, majd a szünet előtt Sakho fejesével megduplázta előnyét.
A második félidőre sorcserével érkezett vissza a pályára a Pool, a forgatókönyv viszont ezt követően sem változott, ezúttal Henderson passzából Lallana talált be a játékrész elején, a hajrában pedig Origi fejelt a kapuba (0–4).