6 years ago

Hastanede şok görüntü! Hemşirelerin skandal görüntüleri

Gelde inan
Şaşırtıcı İnanılmaz Enteresan http://www.geldeinan.com

www.facebook.com/geldeinancom

Hastanede şok görüntüler! Hemşirelerin skandal görüntüleri

Hastanede şok görüntüler. Ülkemizde gün geçmiyor ki hastanelerde yeni bir skandal daha yaşanmasın. Bu seferki skandal olay Sakarya'da meydana geldi. Sakarya'da faaliyette bulunmakta olan özel bir hastane yoğun bakım ünitesinde yaşlı bir hasta tedavi görmekte idi. Hastanın tedavisi ile meşgul olması gereken hemşirelerin yaşlı olan hasta ile dalga geçiyorlar. Dalga geçtiği hastaya sigara verip içirtmeye çalıştıkları ve bunu da kameraya kaydettikleri ortaya çıktı.

Hemşirelerin Kaydettiği Hastanede şok görüntüler Herkesi Şaşkınlığa Sevk Etti

Başka bir hemşire tarafından kaydedilen görüntüde yoğun bakımdaki ağır hastaya sigara veren hemşireler yaşlı hastaya sigara içiriyorlar. Bu sırada kendileri kahkahalar atıp eğleniyorlar. Hemşirelerden birisi yaşlı olan adama “Sen sigara içiyor muydun?” diye soruyor. Yaşlı adam kendisiyle hemşirelerin dalga geçtiğini anlayınca da sigarayı yere atıp hemşirelere ağır sözler söylüyor.

Görenleri hem şaşkınlığa sevk eden hem de son derece üzen olayla ilgili Sağlık Bakanlığı inceleme başlattı. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturmanın neticesi ise kamuoyunun merakını kurcalıyor. Yapılan soruşturmada hemşirelere verilecek olan ceza ise birçok kişi tarafından merak ediliyor.

http://geldeinan.com

Browse more videos

Browse more videos