6 years ago

Kırgın Çiçekler 1.Bölüm - Kızların Zor Anları !

Kırgın Çiçekler
Kırgın Çiçekler
Kanala Abone Olmak İçin:

Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre…
Dağılan aile yuvalarının Kırgın Çiçekleri…
Nefes kesen bir hikaye ile “Kırgın Çiçekler” 29 Haziran Pazartesi günü saat 21.15’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP’İN üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı     Kırgın Çiçekler dizisi 29 Haziran Pazartesi günü saat 21.15’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Çocuk Esirgeme Kurumuna müdür olarak atanan Feride’nin; 16 yaşında üvey baba taciziyle sıkışmış Eylül, annesi olmayan babası da adam öldürmekten hapse girmiş Songül, daha iki günlükken un çuvallarının üzerine terk edilmiş Kader, gayri meşru olduğu için yuvadan atılan Meral ve pamuklar içinde yaşadığı yuvadan sert bir şekilde kimsesizliğin ortasına düşen Cemre’nin yaşamlarına dokunmasıyla başlıyor hikaye. Bir de bu hikayenin tam ortasında Feride’ye olan aşkı uğruna savaşan biri daha var; Toprak…


Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker ve daha bir çok oyuncunun yer aldığı Kırgın Çiçekler ile heyecan dolu bir serüven izleyiciyi bekliyor.

=======================================
Daha Fazla Bilgi için


Kırgın Çiçekler Sosyal Medya Adresleri
Facebook -
Twitter -
Instagram -

Ntc Medya Sosyal Medya Adresleri
Facebook -
Twitter -
Google Plus -

Ntc Medya Yapımları


İletişim İçin

Ntc Medya Youtube Kanalına Abone Olmak İçin

Browse more videos

Browse more videos