Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
5 yıl önce

Yeşilçam Filmlerinin Komik ve İlginç dayak sahneleri derleme

you watch
1.Yeşilçam'a damga vuran en önemli isimlerden biri olan Cüneyt Arkın Gırgır Ali rolüyle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.
2.1988 yapımı olan Bombacı filminin yönetmenliğini aynı zamanda başrolünü oynayan Cüneyt Arkın yapmıştır. Filmin bu sahnesi sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasında yerini almıştır.
3.1985 yapımı olan Halime Gülme isimli sinema filminin yönetmen koltuğuna oturan Cevat Okçugil, büyük bir sinema başarısı göstermiştir. Filmin başrollerini Durmuş Çiğdem ve Pembe Mutlu paylaşmıştır.
4.Yeşilçam'a damga vuran en önemli isimlerden biri olan Cüneyt Arkın Gırgır Ali rolüyle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıyor.
Ayrılık Kolay Değil, 1980 yapımı bir Temel Gürsu filmidir. Başrollerini İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş paylaşmıştır.Büyük bir çiftlikte çalışan yoksul bir köylü, çiftlik sahibi Ağa’nın kızına aşıktır. Genç kız da onu sever ama sınıf farklılığı biraraya gelmelerine engel olur. Göç ettiği kentte ünlü bir türkücü olunca büyük bir servete kavuşan genç adamın tek amacı sevdiği kıza kavuşmaktır.