6 yıl önce

Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragman

Güncel Diziler
Game of Thrones 6. Sezon 5..Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"The Door"
Yeni Bölüm Tarihi:22 Mayıs Pazar 2016
Game of Thrones Dizi Detayı:
Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır.
Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor...
Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: taht kavgası.. !
Game of Thrones 6x05 Promo/Preview "The Door"
Game of Thrones Season 6 Episode 5 Promo
Game of Thrones 6x05 Promo "The Door" (HD)
Dizinin Tüm Bölümleri : www.hdfilminadresi.com/yabanci-dizi/game-of-thrones/

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat