Kırgın Çiçekler 34.Bölüm Fragmanı-İZLE

  • 8 yıl önce
Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü olan 34. Bölümünde neler olacak? Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Kırgın Çiçekler, yeni bölümleriyle pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Atv'de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi 34. Bölüm yeni fragman izle…

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü olan 34. Bölüm Pazartesi Akşamı Atv ekranlarında sizlerle olacak. İyi seyirler..

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü olan, 34. Bölümünü HD ve tek parça olarak Atv’den izleyebilirsiniz. Kırgın Çiçekler Son Bölüm Full HD Tek Part İzle. Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümleriyle pazartesi akşamı Atv’de...

KIRGIN ÇİÇEKLER 33.BÖLÜM İZLE

Songül'ün birden ortadan kaybolmasıyla telaşlanan kızlar, Abbas'ın tehdit telefonuyla şoka girer. Abbas, Seher geri gelmezse Songül'ü öldürecektir.

Seher ise Meral ile Sapanca'da yeni bir yaşam kurmaya hazırlanmaktadır. Haberi alan Güney, çılgına döner. Abbas'ın kapısına dayanır.

Kızlar, Toprak ve Feride, Songül'ü Abbas'ın elinden kurtarmak için bir plan yapmak zorundadır...

KIRGIN ÇİÇEKLER 32.BÖLÜM DE NELER OLDU ÖZET İZLE

Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Meral büyük üzüntü yaşar. Seher, kendini affettirmek istemektedir.

Kızlar borcu ödeyerek Seher'i kurtarmak istese de; Abbas'ın Seher'in peşini bırakmaya niyeti yoktur. Nazan'dan şantajla para sızdırmaya uğraşan Kemal, gizlice mesaj atarken Mesude'ye yakalanır.

Aklı karışan Mesude, mesajın peşine düşer. Kader, kapısını çalan sürpriz ziyaretçiyle büyük şok yaşar...