Search
Library
Log in
Watch fullscreen
5 years ago|0 view

"Përmbyllni procesin zgjedhor" - Top Channel Albania - News - Lajme

Top Channel Albania
Top Channel Albania
Për ambasadorin e Italisë në Tiranë, Masimo Gaiani, pjesëmarrja dhe sjellja e popullit shqiptar në zgjedhjet e 23 qershorit ka qenë absolutisht pozitive dhe ka dëshmuar një shpirt të madh demokratik. Tani, thotë kryediplomati italian, i gjithë procesi duhet të mbyllet sa më shpejt. Me ambasadorin Gaiani bisedoi gazetari ynë Muhamed Veliu.

Browse more videos

Browse more videos