7 yıl önce

Yeşilçam Film Müzikleri AĞRI DAĞI EFSANESİ Türk Sinema Yaşar Kemal Aynı Adlı Romanı Uyarlanan Yapımı Jenerik Film Müziği Piyano Opera FATMA GİRİK Agrı Dağ Efsane Efsaneleri

AĞRI DAĞI EFSANESİ Yerli Türk Film Müziği - AĞRI DAĞI EFSANESİ JENERİK FİLM MÜZİK Yerli Yeşilçam Ünlü Sinema Klasikleri
AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Solo Piyano ile Nasıl Bulacaksınız?
Genç Piyanist Güneş " AĞRI DAĞI EFSANESİ " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano ile Çaldı.
Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Arka Fon da Sinevizyon ( Barkavizyon) ile Filmden Görüntüler Eşlik etti.
Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler.
En Güzel ve Beğenilen Ünlü Klasik Yeşilçam Film Tema Müziği.
Genç Piyanist Beğeni ve Güzel Yorumlar Bekler.
AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Film Müziği Konu ve Jenerik Müzikleri Hakkında Bilgi
AĞRI DAĞI EFSANESİ Sinema Ana Jenerik ve Giriş Film Müziği Daha Önce De Unutulmaz Film Müziklerini Yapan Bestekar Cahit Berkay'ın İmzası Taşır.
1970'den Bu Yana 160'in Üzerinde Başarılı Film ve Dizi Müziğine İmzası Atan Üstad Cahit Berkay'ın Moğollar Grubuyla Beraber AĞRI DAĞI EFSANESİ Film Müzikleri
nNide Bestelemiştir.. Kendisinim En Büyük Hayranıyım. Bestelerini, Varlığını, Müziğini Saygıyla Selamlıyorum ve Şunları Paylaşmak İstiyorum.
Harika Dizi ve Yeşilçam Film Müzikleri Besteleri İçin Değerli Müzisyen Cahit Berkay'a Tekrar Tekrar Çok Teşekkürler Ederim..
Cahit Berkay'ın Bestelerini Piyano İle Çalmak Da Ayrıca Harika Bir Duygu. Süper Bir Haz Veriyor. Onun Notaları İle Parmaklar Sihirli Bir Şekil De Tuşlara Hayat Veriyor.
Süper Bestelerini Onun İçin Daha Da Çok Çok Seviyorum. Bize, Harika Besteler Armağan Ettin. Genç Piyanist Cahit Berkay Abisine Sevgi ve Saygılarını Sunar. Ayrıca Ispartalı Hemşerim, Memleketlim Olduğu İçinde Ayrıca Gururlanıyorum. Allah Bana İşallah Onunla Tanışmak, Çalışmak, Çalmak Nasip Eder.
Yeşilçam Filmleri Cahit Berkay’la Daha Da Muhteşem, Unutulmaz ve Güzel Olmuştur. Müziği ve Besteleri İle Türk Sinemasına Değer Katmıştır. İyi ki Varsın
Ağrı Dağı Efsanesi (diğer ismi: Gülbahar) Yaşar Kemal’in Ağrı Dağı Efsanesi adlı romanından esinlenerek oluşturulmuş 3 perde ve 9 tablodan oluşan bir opera eseridir. Bestesi Çetin Işıközlü’ye, librettosu Nermin Gökpınar ve Çetin Işıközlü’ye aittir.
Genç Piyanist Güneş GGYY Müzisyen. Harika Piano Piyanolar Müzik Nota Düzenleme Pianist Türkü Şarkı Film Sinema Türk Halk Sanat Müziği. Genc Müzikleri
PİYANO, Film Müzik, Piyano Düzenleme, Jenerik Müzikleri, Sinema Film Müziği, En iyi, PIYANO, 2023, Aranje, Enstrümantal Müzikleri, Türk Sineması, Yeşilçam Sineması.

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat