Ara
Kitaplık
Oturum açın
Tam ekran izle
7 yıl önce

3 Sürpriz Yumurta Açımı! Kurmalı Hareketli Oyuncaklar, Sürpriz Yumurta Oyuncakları

Oyuncak TV
Bu videoda kurmalı hareketli oyuncak içeren 3 adet sürpriz yumurta açıyoruz. Tüm oyuncakları da görmek için videoyu sonuna kadar izleyiniz! ;) İçerisinden 1 adet etiket ve 1 adet kurmalı oyuncak çıkan, Mr. Bady markalı bu oyuncakları BİM marketlerinden temin edebilirsiniz.

Oyuncak TV kanalımızda oyun hamuru videoları, birbirinden güzel sürpriz yumurtalar ve çeşitli oyuncak videoları izleyebilirsiniz! Kanalımızda her hafta yeni videolar yayınlanmaktadır. Kanalımıza abone olmayı unutmayın! ;)

♥ Facebook sayfamızı beğenin: https://www.facebook.com/oyuncaktv
♥ Instagram'da takip edin: http://www.instagram.com/oyuncaktv
♥ Twitter'da takip edin: http://www.twitter.com/oyuncak_tv
♥ Oyuncak TV Blog: http://oyuncaktvblog.blogspot.com

Açtığımız diğer sürpriz yumurtalar;
Kinder sürpriz yumurta, Disney Pixar Cars 2 Surprise egg, Spongebob Surprise egg, Kinder Joy, Thomas & Friends Super surprise, Thomas and friends surprise egg, Thomas and friends chocolate surprise egg zaini, Toy Story Surprise egg, Ben 10 Super Surprise egg, Barbie Surprise egg, Hello Kitty surprise egg, Spiderman surprise egg, dino planet surprise egg, spiderman mask surprise egg, super mario surprise egg, disney princess surprise egg, the lion king chocolate surprise egg zaini, disney pixar cars 2 chocolate surprise egg zaini, snoopy chocolate surprise egg, bakugan chocolate surprise egg, disney princess chocolate surprise egg zaini, spongebob chocolate surprise egg

sürpriz yumurta açımı,sürpriz yumurtalar,sürpriz yumurta videoları,oyuncak yumurtalar,oyuncak