9 yıl önce

Glory Koltuk Takımı (Puf Hediyeli) Evgör Mobilya

Evgör Mobilya
http://bit.ly/174eTSS
Enerjik bir oturma alanı sağlayan Glory koltuk takımı ile farklı renkleri bir arada kullanarak dinamik bir oda üretebilirsiniz.Kişiye özel fikirler ile farklı renk konbinasyonları uygulanabilmektedir.
Üründe koltuğu yerinden oynatmadan kolayca açılabilmesini sağlayan Japon yatak mekanizması adı verilen duvara sıfır açılabilen yatak sistemi kullanılmıştır.Böylece koltuklar yerinden hareket ettirilmeden ve odada fazla yer kaybına uğramadan rahatlıkla yatak olarak da kullanabilmektedir.
Çiçekli desenler ve düz kumaşlar ile 4 mevsimi bir arada yaşıyabilirsiniz.
Ürünün sırt ve oturumu yataklı olduğundan birdir,seyyar değildir.Sırtlarda kullanılan minderlerin herbiri fermuarlıdır. ve çıkarılıp silinebilir.Oturumda 32 danste 1.Kalite soft sunger kullanılmaktadır.Sunger ile kumas arasında 200 gram lamineli elyaf kullanılmıştır.Bu sayede kumaş ve sunger arasında aşınma önlenmiştir.
Koltukların iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.Bu sayde ürünün daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır.
Minyon hatları ile odanıza sımsıcak bir hava esintisi sağlamak istiyorsanız evinizde canlı ve enerjik bir atmosfer için Glory Koltuk Takımına yer açın.
Glory Koltuk Takımı ile hayallerinizi süsleyin! Alternatif renk ve kumaş seçenekleri ile rahatlık,konfor ve şıklığı bir arada yaşayın.
http://bit.ly/174eTSS

Daha fazla videoya gözat

Daha fazla videoya gözat